Consultation for Cote d’Ivoıre

01 Ağustos 2020, Cumartesi

Consultation for Cote d’Ivoıre, bir Knight SP ailesi üyesidir. Consultation for Cote d’Ivoıre; Türkiye’ de bulunan Fildişi Sahilleri Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve Fildişi Sahilleri vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye’ de bulun Fildişi Sahilleri temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri. Fildişi Sahilleri Konsolosluklarının çalışma saatlerini. Fildişi Sahilleri Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye Fildişi Sahilleri temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve Fildişi Sahilleri seyahatinde bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya TC vatandaşlığı bulunan kimselerin Fildişi Sahilleri vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.
 

Consultation for Cote d’Ivoıre web sitesinde bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır. Consultation for Cote d’Ivoıre web sitesi içeriğinde bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Knight SP iletişim adreslerini kullanarak Knight SP ailesi ile paylaşabilir, güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for Cote d’Ivoıre web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz.
 

Consultation for Cote d’Ivoıre‘ ye dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@knightsp.org iletişim adresini kullanabilirsiniz.